Blog założony przez MyszBudowniczy.
Projekt: Dom w złoci. Na blogu 2 wpisy, 4 zdjęcia, 3 komentarze.

Zakup Projektu oraz modyfikacje

O wyborze domu "W Złoci" zadecydowało kilka czynników.  Najważniejsze dla nas były rozmiar domu oraz prostota konstrukcji. Szukaliśmy projektu w okolicach 130m2 powierzchni z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Chcieliśmy mieć jak najprostszy w wyglądzie i konstrukcji dach. Zależało nam także na dodatkowym pokoju na parterze, pralni oraz pomieszczeniu gospodarczym. W oryginalnym projekcie garaż był dość wąski i w trosce o swoje auto(uwaga na foch) zdecydowaliśmy się na poszerzenie o 1 metr. Dzięki tym zmianom powiększy się także sypialnia, gotowa tym samym na zgromadzenie jeszcze większych zasobów ubrań mojej wybranki. Oprócz tego zdecydowaliśmy się także na zlikwidowanie 2 okien w garażu oraz kotłowni oraz skrócenie okna w łazience na parterze. Dodatkowa zmiana jest także podniesienie ściany kolankowej o ok 25 cm (grubość cegły).

Dodaj komentarz

Zakup działki

Zdecydowaliśmy się na zakup działki w dość niewielkiej odległości od dużego miasta (ok 20km), w bliskim sąsiedztwie malowniczego jeziora (ok 1km). Na zakup największy wpływ miały przede wszystkim cena (ok 130zl za m2) oraz fakt ze zakupiona przez nas działka posiadała wszystkie media (kanalizacja, woda, prąd, gaz) bezpośrednio w drodze. Duże znaczenie miał dla nas także fakt iż w odległości ok 3km znajduje się 2 pasmowa droga wylotowa do miasta, jednak jej odległość od działki jest na tyle duża, że w ogóle nie słychać hałasu przejeżdzających samochodów.

White
White
White
White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?