O wyborze domu "W Złoci" zadecydowało kilka czynników.  Najważniejsze dla nas były rozmiar domu oraz prostota konstrukcji. Szukaliśmy projektu w okolicach 130m2 powierzchni z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Chcieliśmy mieć jak najprostszy w wyglądzie i konstrukcji dach. Zależało nam także na dodatkowym pokoju na parterze, pralni oraz pomieszczeniu gospodarczym. W oryginalnym projekcie garaż był dość wąski i w trosce o swoje auto(uwaga na foch) zdecydowaliśmy się na poszerzenie o 1 metr. Dzięki tym zmianom powiększy się także sypialnia, gotowa tym samym na zgromadzenie jeszcze większych zasobów ubrań mojej wybranki. Oprócz tego zdecydowaliśmy się także na zlikwidowanie 2 okien w garażu oraz kotłowni oraz skrócenie okna w łazience na parterze. Dodatkowa zmiana jest także podniesienie ściany kolankowej o ok 25 cm (grubość cegły).

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Kasia
#1
My już budujemy:) Równiez wprowadziliśmy kilka zmian. Połączyliśmy na poddaszu pralnię z pomieszczeniem gospodarczym i tam będzie duża łazienka. Natomiast w miejsce łazienki w projekcie wstawimy pralnię. Również skracamy okno w łazience parterowej ( ktos w ogóle chce mieć okno w łazience do samej ziemi i to jeszcze NA PARTERZE??). Założyłam strone na facebooku, gdzie będę wrzucać zdjęcia i opisywać kolejne etapy budowy. Zapraszam- co dwie(lub więcej) głowy to nie jedna:) facebook.com/domwzloci
Budowniczy mysz 3832972
Napisany przez MyszBudowniczy
#2
"( ktos w ogóle chce mieć okno w łazience do samej ziemi i to jeszcze NA PARTERZE??)" i do tego od ulicy??? :) Obecnie jesteśmy na etapie ścian parterowych, a Wy? Również zastanawiamy się nad połączeniem pralni i pomieszczenia gospodarczego i zamienieniem ich z łazienką, ale cały czas się wahamy :) Teraz przed nami temat okien...
Default avatar
Napisany przez honka
#3
My również jesteśmy na etapie stawiania ścian na parterze i na razie wprowadziliśmy takie zmiany: standardowe okno w kuchni, okno w łazience na wysokości okna w kuchni, to samo zrobiliśmy z oknem w jadalni, zmniejszyliśmy wyjście na taras z salonu na dwie kwatery i zlikwidowaliśmy duże okno w garażu i jeszcze zamurowaliśmy przeszklenie przy drzwiach wejściowych. U góry też mamy zamiar połączyć pom. gosp. z pralnią ale w sumie zastanowimy się z mężem jeszcze nad zamianą tego pomieszczenia z łazienką:) jeśli nie to będziemy powiększać łazienkę u góry kosztem garderoby;) (budujemy się niedaleko Myślenic małopolskie - jakby ktoś jeszcze budował w tej okolicy ten dom to chętnie byśmy zobaczyli go na żywo;)

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?