Parę uwag się nasunęło:

- jasna podłoga w kuchni - masakra. Codziennie prawie zamiatam, bo każdy paproch widać. Najlepiej byłoby na mokro od razu.

- kto mi zrobił jasną fugę w podłodze łazienkowej, będzie się w piekle smażył.

- Kabina prysznicowa - super, ale po kazdym (KAZDYM!) korzystaniu trzeba wodę ściągnąć gumą i wytrzeć szmatką na koniec. Inaczej - pełno wody na podłodze przy otwieraniu drzwi i straszne smugi na szkle. Można sie przyzwyczaić.

- ogrzewanie podłogowe=masa kurzu na podłodze.

- obowiązkowo trzeba mieć na doprowadzeniu wody filtry, bo nawet mimo tego w kranie pojawiają sie takie mikro brudki.

- ogrzewanie pompą ciepła - lodzio miodzio! Dom po miesiącu sie wygrzał i mimo że jeszcze nie ma dużego mrozu jest trochę za ciepło - 23 stopnie.

Na zalaczonym zdjęciu widać że mamy nowych sąsiadów. A może raczej to my jesteśmy dla nich nowymi sąsiadami. Dla przełamania lodów dokarmiamy kukurydzą i marchewką.

White

Komentarze

20150308 103102
Napisany przez joasiac1985
#1
A myslisz ze jakby nie bylo tej podlogowki to by tego kurzu nie bylo? :) przy pompie ciepla musi byc podlogówka. A sasiadow macie super takie widoki :)
Img 20180914 wa0003
Napisany przez Sylwia i Marcin
#2
Cenne uwagi :) Co do sąsiadów to pozazdrościć. U nas póki co sarenek nie widać, ale mamy kozy :) Niestety musieliśmy zrezygnować z domu w budlejach ponieważ domek ciut przy mały dla nas, a wymiary działki nie pozwoliły nam na poszerzenie domu :( Nasz ostateczny wybór padł na hikorę :) zapraszam na bloga, tam troszkę więcej inf. o naszym wyborze. Pozdrawiamy całą sympatyczną rodzinkę :)
Default avatar
Napisany przez Alicja
#3
Witam, czy można wiedzieć gdzie wybudowali Państwo dom? Byliśmy z mężem chętni na obejrzenie, o ile oczywiście jest taka możliwość. Pozdrawiam, Alicja. mailto: alicja-taborek@wp.pl
Default avatar
Napisany przez Gocha
#4
Dzień dobry, rownież będziemy budować budleje rownież z pompa ciepła, wielka prośba o kontakt mailowy: malgocha3119@wp.pl. Dzięki za uwagi bardzo pomocne. Do miłego Gosia

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?