Do wylania stropu potrzebowaliśmy 19,5 m3 betonu. Kolejne prace zostaną podjęte po świętach, tj we wtorek. Do tego czasu niech schnie ładnie. Ostatnie dni są dla nas dość intensywne, jeśli chodzi o załatwianie rożnych spraw związanych z domem. A to beton ogarnąć na cito, a to zorientować się w cenach więźby itp.. Choć sprawia nam to przyjemność bo lubimy być na bieżąco i w centrum tych wszystkich prac, to gdy przychodzi wieczór, czasem padamy ze zmęczenia. Dziś jest właśnie taki dzień, więc nie mam siły się rozpisywać... Dajcie znać, jak mocno Wy ingerujecie w sprawy związane z budową domu. Czy może wszystko zlecacie wykonawcy, dzięki czemu macie święty spokój? Dobrej nocy!

Mid 31b7af0751bc907a3f83b4128cba50f9
Mid 1a8b316dde5d2ff682505556bd7308c3

Komentarze

Img 2655
Napisany przez dejv
#1
My mamy to szczęścię, że nasz wykonawca zakupuje większość materiałów, a my tylko przyjeżdżamy do składu budowlanego i płacimy należną kwotę. Dalszy ciąg budowy zacznie się dopiero w czwartek, ponieważ nasz wykonawca musi dokończyć jedno z jego zleceń. Z okazji zbliżających się świąt Wielkiejnocy chciałbym Ci życzyć wszystkiego, co najlepsze: zdrowia, pogody ducha, pomyślności, cierpliwości i dobroci względem drugiego. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Projekt dom w jonatanach 2  289
Napisany przez Agata
#2
no my mamy generalnego wykonawcę, nic nas nie obchodzi, wybieramy tylko kolory, rodzaj i płacimy im faktury. za to wykonczeniówka odbije nam się czkawką :D dejv... oj ta dobroć względem drugiego człowieka...jakie to trafione... mam ostatnio dużo takich przemyśleń, gdyż spotyka nas nieco przykrości od strony przyszłych sąsiadów czego się nie spodziewałam w sumie, bo my jesteśmy typem ludzi, którzy starają się by zrobić swoje ale nikomu przy tym nie zaszkodzić... echhh.
20612 937599159638185 7068273068484537714 n
Napisany przez rzola
#3
Dziękuję Dejv za piękne życzenia i z wzajemnością! Mam nadzieję, że święta spędzasz w radosnej atmosferze, w gronie samych życzliwych osób. Agata, z ludźmi tak jest.. Nigdy do końca nie wiadomo, z kim mamy do czynienia, nawet jeśli szeroko się uśmiecha i prawi same komplementy (w takim przypadku należy zachować wręcz wzmożoną czujność! ;-)). Najlepiej jest zacisnąć zęby i robić swoje, nie przejmując się potknięciami, bez których raczej się nie obejdzie (patrz: kradzież u nas). Życzę Tobie siły i dystansu do tych wszyskich przykrości! Grunt, to optymizm! :-))))

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?