Witajcie, tym razem prezentuję zdjęcia kilku pomieszczeń (MAJ, ukłon w Twoją stronę :-)). Przyznam, że nie jestem zadowolona z tego, jak wyszły, gdyż cholernie trudnym okazało się objąć pomieszczenie aparatem telefonu na tyle, aby odbiorca mógł się w nim rozeznać. Ale spróbujmy...

Zdj. 1-2: Wiatrołap. Wiatrołap jest naprawdę spory! Między nim a holem powstanie ściana z płyty G-K, wstawimy również drzwi szklane, jak w projekcie.

Zdj. 3: Widok na hol z wiatrołapu. 

Zdj. 4: Wejście do łazienki i do kotłowni.

Zdj. 5-7: Pokój gościnny. Okno we frontowej części jest naprawdę imponujących rozmiarów, czego zdjęcie nie oddaje. Dalej mamy widok na wnękę w pokoju. 

Zdj. 8: Łazienka na dole. Tutaj męczyłam się bardzo, żeby uchwycić jak nawięcej. Niestety, pozostałe zdjęcia nie przedstawiają nic, oprócz samej ściany, więc darowałam sobie ich umieszczenie na blogu. Zaraz za ścianą po prawej jest wnęka na prysznic. Uważam, że łazienka jest w sam raz - nie za duża, ale zawiera wszystko, co potrzeba.

Zdj. 9-12: Kotłownia. Pisałam we wcześniejszych postach i tutaj powtórzę, że zrezygnowaliśmy z tego przejścia do kotłowni, łącząc te dwa pomieszczenia w jedno, przy czym - przypomnę - ogrzewać będziemy tylko gazem. 

Mam nadzieję, że jakoś to wyszło.. W razie pytań jestem do dyspozycji! :-)

O&B

 

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Ewelina
#1
Hej Gdzie budujecie swój domek?
Default avatar
Napisany przez rzola
#2
Hej, pod Szczecinem :-)
Default avatar
Napisany przez asia
#3
Witaj rzola :) Chce zapytać czy widoczny u Was poziom wylewki to jedynie ślepa czy może już główna z ociepleniem?
Default avatar
Napisany przez rzola
#4
Witaj, Asiu. To jest na razie chudy beton, poziom podłoża podniesie się o 24 cm na parterze i o 12 cm na piętrze.
Default avatar
Napisany przez Karolina
#5
Witam Mam takie pytanko. Ilu arową macie działkę? Zakochałam się w tym projekcie ;D
Default avatar
Napisany przez rzola
#6
Hej Karolina, witaj w klubie :-D Działka ma 10 arów, prostokąt o bokach +/- 25 m x 40 m.
Default avatar
Napisany przez MAJ
#7
Dzięki. My szerokość wiatrolapu zmniejszymy do 250 cm, na rzecz spiżarni i kuchni. Te okna boczne wydają się bardzo wąskie - choć w projekcie mają po 60 cm szerokosci. Pomieszczenie gospodarcze jest nie potrzebne przy gazie. U nas w przyszłości będzie ogrzewanie z PECU (na razie będzie na paliwo stale, więc "bufor" się przyda). ☺
Default avatar
Napisany przez rzola
#8
Z "buforem" - masz rację. Z tym zmniejszeniem wiatrołapu - mądrze. Ja nie byłam świadoma, że będzie aż tak duży, ale teraz już nie ma co ubolewać.. Jest jeden plus - podwójne szklane drzwi ;-) Okna rzeczywiście są wąskie. Dziś je zmierzyłam, mają ok. 35 cm szerokości powierzchni "szklanej". 60 cm to szerokość otworu, ramy powodują zmniejszenie tego wymiaru. Mimo tego również nad tym nie ubolewam - do małej łazienki i kotłowni są w sam raz, przynajmniej dla mnie.
Avatar2
Napisany przez gargamelm
#9
Wiatrołap jak zabuduje się szafami po bokach to nie będzie już tak ogromy. Ja zmniejszyłem go tylko o 25 cm. Gratuluję tempa prac
Default avatar
Napisany przez MarekM123
#10
witam Proszę napisz jaki koszt robocizny poniosłaś na chwile zamkniętego stanu surowego ? Szykuję się ruszenia w tym roku z budową i zastanawiam się czy nie zlecić całej budowy jednej firmie .Ja w tym projekcie zlikwidowałem garderobę która łączy dwa pokoje i powiększyłem pokoje na piętrze , chce tez powiększyć łazienke na parterze kosztem pom.gosp Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez rzola
#11
Witaj, za stan surowy zamknięty zapłaciliśmy 67 tysięcy (robocizna). Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?