Na początku zeszłego roku(2015) wraz z mężem postanowiliśmy, że pragniemy mieć swój własny wymarzony dom. Po wielu tygodniach przygotowywania dokumentacji, wymogów i przeglądania ofert, projektów wybór padł na "Dom w czerwonokrzewach odbicie lustrzane" Nie za duży, a i nie za mały. Tradycyjny dom w nowoczesnym wydaniu. Z racji tego że adaptacja, formalności, pozwolenie na budowe... wszystko troszkę trwa kopanie zaczęliśmy we wrześniu. Systemem gospodarczym -dzięki zaradności męża wykonany został pierwszy wstępny etap i "wyszliśmy z ziemi" :) 

Obecnie czekamy na korzystną pogodę by zakończyć pracę z fundamentami, wylać beton i pozostanie tylko kupić materiał i czekać na fachowców:) Chcielibyśmy w marcu rozpocząć murowanie. Już nie możemy się doczekać.

Poniżej kilka zdjęć z budowy;)

White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Paweł
#1
Hey, również stawiam ten domek. Czy możecie powiedzieć ile kosztowały Was fundamenty razem z robocizna? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informację :) serdecznie zpodrawiam
Default avatar
Napisany przez Ania
#2
Hej obecnie mamy stan surowy zamknięty z hydraulika i elektryka, czekamy na koniec mrozów i będziemy tankować. Mam spisane koszty więc jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie ania-221@wp.pl to Ci podeśle:) Wy na jakim etapie jesteście? Gdzie budujecie?

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?