Blog założony przez InwałKA.
Projekt: Dom w czerwonokrzewach. Na blogu 4 wpisy, 23 zdjęcia, 14 komentarzy.

tynki c.d.

White
White
White
Dodaj komentarz

Tynki i ogrzewanie podłogowe

White
White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Prawie zamknięty

Nasz domek już prawie zamknięty. Obecnie czekamy na drzwi i bramę garażową. Pod koniec października ruszamy z hydrauliką, elektryką i jak dobrze pójdzie chcemy tynkować jeszcze w tym roku.

White
White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Wybory, decyzja, formalności

Na początku zeszłego roku(2015) wraz z mężem postanowiliśmy, że pragniemy mieć swój własny wymarzony dom. Po wielu tygodniach przygotowywania dokumentacji, wymogów i przeglądania ofert, projektów wybór padł na "Dom w czerwonokrzewach odbicie lustrzane" Nie za duży, a i nie za mały. Tradycyjny dom w nowoczesnym wydaniu. Z racji tego że adaptacja, formalności, pozwolenie na budowe... wszystko troszkę trwa kopanie zaczęliśmy we wrześniu. Systemem gospodarczym -dzięki zaradności męża wykonany został pierwszy wstępny etap i "wyszliśmy z ziemi" :) 

Obecnie czekamy na korzystną pogodę by zakończyć pracę z fundamentami, wylać beton i pozostanie tylko kupić materiał i czekać na fachowców:) Chcielibyśmy w marcu rozpocząć murowanie. Już nie możemy się doczekać.

Poniżej kilka zdjęć z budowy;)

White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?