Kolejny wpis dotyczy ścian. Jak wspominam ten czas to mam wrażenie, że z każdym pustakiem czułam się bliżej spełnienia marzeń o własnym domu. Ściany to czas na  otwory czyli okna i drzwi . Budowa kominów. Świadomość, że to okno ma wyglądać tak, to tak a tamto tak wpływa dość stresująco myśląc o przyszłości czy aby na pewno będzie to dobrze.

Dla kobiety budowa domu to spełnienie marzeń, dla mężczyzny wyzwanie i to jest prawda. Nie zdawałam sobie sprawy ile dodatkowych materiałów potrzeba na budowę np. pomijając stal dajmy na to deski, stemple, wkręty, śruby  i co ja jeszcze nie wiem a wie mąż .  Szalowanie nadproży mam wrażenie że trwało 5 razy dłużej niż samo murowanie.

Wspominałam już o tym że pogoda nam nie dopisywała czyli padało albo prawie padało. Układanie stropu teriva poszło sprawnie. Ale  po czasie deszczu nadeszła pora śniegu . Strop zamarzł więc trzeba było czekać na pogodę aby go zalać. Całe szczęście po dwóch dniach pogody nadeszła ta wiekopomna chwila i zalaliśmy strop . Radość ogromna :)

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Romek
#1
Gratuluję! Pomimo trudności fajnie sobie radzicie. Wybrałem dokładnie ten sam projekt i jak Wy chciałbym pójść w beton komórkowy i strop terriva. Jeśli mogłabyś mi nakreślić koszt samej budowy do stropu byłbym bardzo wdzięczny, co prawda mam swoje wyliczenia ale rzeczywistość to rzeczywistość. Mój mail to urzeszko@wp.pl
Default avatar
Napisany przez Anna
#2
Witam, bardzo proszę o kontakt osoby budujące amarantusy 3. Mam kilka pytań, ale to na priv. Mój mail salwa-aa@tlen.pl

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?