Po długich poszukiwaniach udało nam się znaleźć firmę, która zajmuje się kładzeniem więźby dachowej. Niestety podczas ich prac okazało się, że wieńce są źle wylane :/ Panowie budowlańcy nad wieńcami pracowali według własnej wizji z niewielkim udziałem pomocy w postaci projektu, twierdząc, że zmiany naniesione przez panią architekt nijak się mają do sztuki budowlanej i tego co już wiele razy wcześniej robili... Trochę się Panowie natrudzili żeby dobrze tą więźbę położyć, a i tak jeszcze nie jest idealnie bo z drewnem było coś nie tak. Plusem całego zamieszania jest o 14 cm wyższy dach nad domem :)

W oczekiwaniu na dachówki i ogromnej pomocy naszych ojców, w górę wspięły się nie dokończone ściany szczytowe oraz kominy. A jeżeli chodzi o kominy to zdecydowaliśmy się na tynkowane tynkiem żywiczno - mozaikowym, który później również wykorzystamy przy wykończeniu domu od zewnątrz :) 

Teraz czekamy na fachowca od kładzenia dachówek ;) 

 

Znaleźliśmy świetną firmę i Panowie już od 1,5 tygodnia działają z dachówkami, jeszcze tydzień i będziemy mieli skończony dach :)

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez ewulka
#1
Piękny będzie domek już widać kształty domu .... życzę powodzenia byle do przodu !
Default avatar
Napisany przez ewulka
#2
my tez budujemy rododendron 14 ale kilka zmian wprowadzamy na podstawie 8 okno narożne i ten wypust w jadalni w prostokat ,ruszamy na wiosne dopiero jeszcze troche czasu bo czekamy na pozwolenie .

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?