Fundamenty zalane jak widać. Pniemy się w górę, z zapałem naszej ekipy to tylko chwila żeby Jonatan rósł jak grzyb po deszczu. Byle pogoda nie spłatała figla. Fundament połknął 36 m3 betonu + ze skalne podłoże dało nam masywne podłoże.

White
White
White
White
White

Komentarze

Projekt dom w jonatanach 2  289
Napisany przez Agata
#1
Super.... oj tak - skalne podłoże jest plusem w posadowieniu domu ( też mamy) ale niestety przekonacie się że tylko w posadowieniu, każda praca związana z kopaniem jest koszmarem dla ekipy... :( powodzenia i pogody !!!
Ca usna
Napisany przez marga
#2
Suuper :) gratuluję !!!
Ca usna
Napisany przez marga
#3
Tak zastanawiamy się czemu tak dużo poszło Wam betonu :/ z wyliczeń wychodzi 19-20 m 3
Default avatar
Napisany przez pazur
#4
Jeśli chodzi o kopanie w skale zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie ciężko. Jeśli chodzi o dużą ilość betonu to wszystko wyszło z wysokością wylania betonu,(wylaliśmy podwójną warstwę niż zakładał projekt :)
Projekt dom w jonatanach 2  289
Napisany przez Agata
#5
no u nas za wszystkie pozostałe prace typu media, ogrodzenia itd, wyceny UWZGLĘDNIAJĄ prace na trudnym, skalistym podłożu co podnosi koszty, ręka ludzka nie daje rady, za każdym razem potrzebne koparki i to te większe :( Oczywiście najbardziej cieszy, że dom nie będzie aż tak pracował na takim podłożu, a dodatkowe koszty trzeba wziąć na klatę i już...

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?