Od 10/11/2014 zaczęła się instalacja elektryki. Powiem wam , że prace idą szybciej niż mogło by się to wydawać. szczerze mówiąc, zastnawianie się gdzie ma być dany włącznik, lampa, halogen itp. więcej czasu zajęło. Wcale to nie jest sprawa taka oczywista ;). Na tym etapie musieliśmy już precyzyjnie się określić co gdzie ma być, by pożniej nie było jakiś przeróbek po zrobieniu ścian.

White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez julka
#1
mam pytanko , czy instalacja elektryczna jest w cenie projektu domu czy to już trzeba wołać elektryka we własnym zakresie ?
Default avatar
Napisany przez Anika
#2
Cała instalacja jest w projekcie Archon, a całą elektrykę robi mi zawodowy elektryk abym miała wszystko tak jak chcę. Również też doradził ze wszystkim jaka ma być moc, siła itp. nie koniecznie wszystko mam tak jak w projekcie. np. będzie oświetlenie przy schodach, na podbitce, specjalnie zrobione gniazdko czy podłączenie do wanny z hydromasażem, wzdłuż chodnika do domu itd. a to nie jest zawarte w projekcie.
Default avatar
Napisany przez monika
#3
Witam tez wybralismy ten projekt budowe zaczelismy 31.03.2014 roku taras zrobilismy zielony schody robimy w nastepnym roku prad zrobiony a na wiosne przylacza wody i kanalizacja oraz tynki rewelacja oby tak szybko wszystko szło to bedzie dobrze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?