Mamy już wszystko czyli pozwolenie na budowę , prąd na działce i jestesmy po niwelizacji terenu :) Jutro geodeta wyznaczy fundamenty i zaczynamy.

 

Wprowadziliśmy kilka zmian takich jak : likwidacja balkonu nad salonem, zmiana stropu na Terive, zmniejszenie okien w garażu, Duza sypialnia z garderobą będzie podzielona na dwa oddzielne pokoje, tu tez zmiana okien na pojedyńcze . Kosztem garderby i pralni (30 cm) chcemy poszerzyć korytarz na górze . Dach również został zmieniony , nie będzie wystawal nad taras , obie strony równe. Zdecydowalismy tez , że stawiamy dom z YTONGA .

No cóz.... zaczynamy spełniać swoje marzenia o domu :)

 

Mid 332ee9be79d1145a230ce12b4c83b6c4

Komentarze

Projekt dom w jonatanach 2  289
Napisany przez Agata
#1
Gratulacje !!!! będę śledzić :)
Default avatar
Napisany przez Piotr Wawa
#2
Gratulacje! A dlaczego nie chcecie mieć zadaszonego tarasu? My przedłużaliśmy dach o jedną dachówkę żeby mieć więcej ochrony przed deszczem i żałujemy ze zamówione krokwie pozwoliły tylko na takie przedłużenie bo przydałoby się jeszcze dodanie jednego rzędu dachówek.
Default avatar
Napisany przez Ania
#3
Witam! Gratuluje. My w maju też zaczynamy budować ten domek-także z Ytonga ;)
Ca usna
Napisany przez marga
#4
U nas główny taras będzie z węższego boku budynku i tam planujemy inne zadaszenie - drewniany stelaż i płótno na górze. Mamy dość rygorystyczne warunki zabudowy, ściana frontowa musi mieć 9-12 m do linii zabudowy wiec dom stawiamy węższym bokiem do obowiązującej linii zabudowy .
Avatar
Napisany przez asik
#5
Gratulację świetnego wyboru . My też poszerzyliśmy korytarz na gorze i powiem Ci ,że to jedna z lepszych decyzji :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?