Już prawie kupiliśmy projekt, już byliśmy pewni czego chcemy, i wtedy w nasze ręce wpadł katalog ARCHON a w nim "dom w amarantusach 2". Projekt ten zburzył nasze wszystkie plany i cały światopogląd dotyczący budowy domu. Po delikatnych modyfikacjach można go określić jako ideał. W mało poważnym dniu prima aprilis 01.04.2016 kupiliśmy projekt naszych marzeń czyli dom w amarantusach 2 wersja lustrzana. Teraz przed nami czas na załatwianie makulatury i zmiany w projekcie. Plan jest taki, aby we wrześniu wygrzebać się z ziemi z fundamentami a na wiosnę wygrać batalię o kredyt hipoteczny i ruszyć pełną parą z resztą domu.  Postaramy się pstrykać fotki z realizacji, może pojawią się jakieś przemyślenia a nawet rady dla następnych "amarantusów" oraz postaramy się odpowiedzieć na pytania jeśli takowe się pojawią. Znając życie albo nikt tego bloga nie znajdzie albo max 3 osoby omyłkowo się tu znajdą :):):):).

Witamy wszystkich

P.S. Następne wpisy po wizytach u projektanta i wykonawcy

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Milena
#1
Witam, jakich zmian dokonaliście Państwo w projekcie ?
Default avatar
Napisany przez Katarzyna
#2
Witajcie, Trochę szkoda, że Wasz blog w pewnym momencie się "skończył", ponieważ byłby doskonałą inspiracją dla mnie. :( Mam nadzieję, że amarantus dumnie stoi i mieszka Wam się w nim cudownie. My również zdecydowaliśmy się na amarantusa 2 i też chcemy zrobić taras nam tarasem od strony salonu. Proszę Was o kontakt mailowy katchw@wp.pl, mam kilka pytań. Z chęcią zobaczyłabym też zdjęcia z realizacji. Pozdrawiam:)
Default avatar
Napisany przez Beata
#3
Witam, czy można wiedzieć gdzie budujecie A państwo domek? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?