Dziś w godzinach porannych "mikołaj"- kurier przyniósł zawiniątko a w nim szpanerska teczka (fotka nr 1) z której nasz syn będzie miał największą radochę a w niej projekty plus reklamy, poradniki i inne pierdoły. Pierwsze wrażenie o firmie Archon na plus. Mamy już z czym iść do projektanta i wykonawcy. Poczytałem ostatnio forum na archon.pl dotyczące naszego projektu i znalazłem kilka adresów mailowych do ludzi którzy budują lub już zbudowali amarantusa. Tak przewrotnie sobie wymyśliliśmy z moją piękniejszą drugą połową że gdy zobaczymy dom gotowy to znacznie nam to ułatwi podjęcie decyzji co chcemy zmieniać w naszym projekcie. Napisałem kilka maili czy nie obraził by się ktoś gdybyśmy chcieli podjechać i obejrzeć ich dzieło życia. Sądziłem, że nie będzie nikomu się chciało zapraszać nieznajomych. Zaskakujące jest to, że ktoś się odezwał i to dwie osoby, a nawet dostaliśmy zaproszenie na kawę co jest absolutnym szokiem, że są jeszcze tak życzliwi ludzie. Tak więc polecam wszystkim próbować, my dopiero się wybieramy więc na relacje i wrażenia trzeba poczekać.

P.S. Nie nazwał bym tego BLOGIEM. Pierwszy raz w życiu piszę coś co może przeczytać każdy. Jeśli pachnie amatorszczyzną, jest nawalone błędów itp. to nic na to nie poradzę gdzieś trzeba się nauczyć :):):) Pozdrawiam

 

Mid c6fe6b7deec495307cfa3d04b65d23ec
Mid 623b5ef62c70a83c44c570e5d8604f5b

Komentarze

Projekt dom w jonatanach 2  289
Napisany przez Agata
1 osoba lubi ten post
#1
Pierwszy krok zrobiony !! Gratulacje :)) Powodzenia :)
Default avatar
Napisany przez basia
1 osoba lubi ten post
#2
Brawo.Swiat należy do ludzi odważnych.ładna nazwa domu i pewnie po wybudowaniu dom będzie bardzo piękny.powodzenia.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?