Już jesteśmy po rozmowie z wykonawcą. Mamy to szczęście, że znamy się bardzo dobrze i rozmowa przebiegała bardzo miło i sympatycznie na totalnym luzie. Omówiliśmy wszystkie nasze pomysły, technologie i terminy. Jednak ta sielanka się skończyła przy temacie ogrzewania. Na pewniaka powiedziałem, że wiemy już z jakiej firmy piec i gaz z butli. Wtedy padło pytanie " nie myśleliście o powietrznej pompie ciepła"???. Trochę słyszałem na ten temat ale absolutnie nie brałem pod uwagę w temacie naszego domu. Dlaczego, nie wiem i nie mam racjonalnych powodów. Po wymianie kilku zdań z panem "Z" (tak nazwiemy wykonawcę) byłem mocno zainteresowany lecz dostałem kolejny "cios" w postaci rekuperatora. Myślałem że po ponad 3 godzinnej rozmowie będę wiedział już wszystko ale nie wiem nic. Już 2 dni szukam w czeluściach internetu wszelkich informacji, wyliczeń i wszystkiego co dotyczy tematu. Na chwilę obecną mam umówione 2 spotkania z firmami zakładającymi takie wynalazki ale wiem, że oni mówią tylko o jasnych stronach towaru. Ja natomiast potrzebuję informacji o ciemnej stronie mocy, o tym "ale" które jest zawsze i wszędzie tylko o nim się nie mówi. Staram się spokojnie podchodzić do tematu ale natura gadżeciarza mówi jedno a rozsądek obawia się ryzyka. Może ktoś z was ma taką pompę u siebie w królestwie i może się podzielić faktami. Podsumowując im więcej się dowiadujemy tym mniej wiemy...

Postaram się streścić wszystko co mi adwokaci diabła ( handlowcy ) chcą wcisnąć i ile nakłamią a potem postaramy się to zweryfikować z opiniami użytkowników. 

 

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Magda
1 osoba lubi ten post
#1
Zakładaj rekuperator nie zastanawiaj się.
Default avatar
Napisany przez rezka998
#2
Dzięki za info, już jesteśmy na 100% przekonani, że rekuperator musi być.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?