Witam, nie było wcześniej czasu. Co do zmian na parterze w pokoju gościnnym to zmiany widoczne na rysunku, ścianka będzie przesunięta o ok. 60cm. Dzięki temu mamy okno w łazience. Okno tarasowe zmniejszamy do szer. 200 cm, zamiast drzwi balkonowych w ścianie szczytowej okno 160x160 witrynowe, żeby doświetlić salon. W kuchni zwykłe okno na środku. ponadto na klatce schodowej likwidujemy okno połaciowe (nikt nie będzie mył go z rusztowania) i dajemy okno w ścianie na spoczniku, żeby było naturalne światło. Co do jego wymiarów to wyjdzie w praniu żeby nie kolidowało z okapem. Zmiana również okien w garażu na mniejsze, wyżej ustawione i takie samo w kotłowni, ponieważ będzie miała również funkcję pralni. Co do poddasza to później.

Mid aac13bf62685bdbd6138df7f45acbb9e

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Mariusz
#1
Dobrze widze ze macie otwarty wiatrołap
Default avatar
Napisany przez MartaO
#2
Życzę powodzenia w budowie, też kupujemy malinówki G. Czy można wiedzieć gdzie budujecie?.
Default avatar
Napisany przez Asia
#3
Witam. Mogłabym zobaczyć całość planu na parterze? planujemy również poszerzenie trochę salonu, chciałam zobaczyć jak to całościowo u Pana wygląda. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez pawel
#4
Oczywiście wiatrołap będzie zamknięty. nie wiem jak to się stało że nie ma tego na rysunku Natomiast ściana łazienkowa z drzwiami jest cofnięta o około 60 cm, brak ostatniego słupa - mocniejszy podciąg. Można było wtedy delikatnie zwiększyć powierzchnię pokoju gościnnego, zachowując swobodną komunikację z wiatrołapu do salonu. Mamy już ścianki działowe i jesteśmy z tych zmian bardzo zadowoleni. Budujemy w okolicach Wrocławia.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?