Blog założony przez pawel.
Projekt: Dom w malinówkach (G). Na blogu 7 wpisów, 28 zdjęć, 27 komentarzy.

Ścianki działowe

White
White
White
White
Dodaj komentarz

konstrukcja dachu

White
White
White
Dodaj komentarz

okna

Kilka zdjęć okien.

White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

dach

Czy ktoś zdecydował się na pokrycie dachu blachą? Jestem ciekaw jak jest różnica w cenie pomiędzy jednym materiałem a drugim, my zastosowaliśmy Brass rubin v9. 

White
White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

ściany na ukończeniu

Wreszcie ściany na ukończeniu. 

White
White
White
White
Dodaj komentarz

zmiany

Witam, nie było wcześniej czasu. Co do zmian na parterze w pokoju gościnnym to zmiany widoczne na rysunku, ścianka będzie przesunięta o ok. 60cm. Dzięki temu mamy okno w łazience. Okno tarasowe zmniejszamy do szer. 200 cm, zamiast drzwi balkonowych w ścianie szczytowej okno 160x160 witrynowe, żeby doświetlić salon. W kuchni zwykłe okno na środku. ponadto na klatce schodowej likwidujemy okno połaciowe (nikt nie będzie mył go z rusztowania) i dajemy okno w ścianie na spoczniku, żeby było naturalne światło. Co do jego wymiarów to wyjdzie w praniu żeby nie kolidowało z okapem. Zmiana również okien w garażu na mniejsze, wyżej ustawione i takie samo w kotłowni, ponieważ będzie miała również funkcję pralni. Co do poddasza to później.

White
Dodaj komentarz

Wreszcie ruszyliśmy.

Witam, my również zdecydowaliśmy się na Malinówki G. Na etapie adaptacji, na dolnej kondygnacji zamieniliśmy łazienkę z wiatrołapem żeby miała okno, przesunęliśmy również ściankę pomiędzy salonem, a pokojem gościnnym kosztem pokoju, w kuchni zwykłe okno. W salonie również zmiana wymiarów okien. Góra w zasadzie bez większych zmian. Na razie rezygnujemy z tarasu nad garażem, będzie pokryty papą z możliwością późniejszego wykonania drewnianej podłogi i korzystania jako tarasu. Po kilku miesięcznych perturbacjach (od kwietnia) związanych z formalnościami w urzędach, pod koniec października zaczęliśmy naszą budowę. Po około trzech tygodniach stan zero.

White
White
White
White
White
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?