Kilka zdjęć okien.

White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Malinówki z Poziomkowej
#1
I w końcu pierwsza Malinówka w całej okazałości:)
Default avatar
Napisany przez MA&AR
#2
Hej, czy płatew macie gdzieś podpartą czy jest łączona na długości? Mam problem z zakupem takiej długiej płatwi w jednym 'kawałku' i nie wiem jak to rozwiązać ;) Jakbyś mógł wrzucić jakieś foto z wykonanym połączeniem płatwi byłbym bardzo wdzięczny.
Default avatar
Napisany przez pawel
#3
Zarówno płatew jaki murłaty są z jednego kawałka bez żadnego podparcia. Dobra rada: Obniż jętki to uzyskasz strych na ktorym będziesz mógł swobodnie stanąć. W moim przypadku obniżone zostały o około 40 cm co dalo strych o wys okolo 180 cm wiec ogólnie wyszedł spory.
Default avatar
Napisany przez beatrycze
#4
Mam pytanie czy okno tarasowe w salonie jest tej wielkości co w projekcie 300-230, my poszerzyliśmy bryłę budynku o 1,5 m i się zastanawiamy czy nie poszerzyć również okna.Proszę o podanie ceny za okno tarasowe.
Default avatar
Napisany przez pawel
#5
Mamy zmniejszone okno do wym, 200x230 dwuskrzydłowe. Koszt okna to 2100 zł bez montażu i rolet kolor z jednej strony (kolor z obu ok 2600 zł). Przy poszerzeniu bryły budynku moim zdaniem musi zostać takie jak w projekcie lub szersze np. przesuwne ale koszt takiego to chyba od ok 7000 zł.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?