Blog założony przez Czajka.
Projekt: Nie wybrał projektu. Na blogu 1 wpis, 1 zdjęcie, 2 komentarze.

Do startu... (nie)gotowi... START!

Wybieranie projektu w naszych wszystko-dostępnych czasach uważam za męki nieludzkie! To zapewne efekt mnogości dostępnych domów, ich wersji, odbić, możliwości adaptacyjnych... I pomyśleć, że moi rodzice takiego problemu nie mieli - zdobyczny projekt, przekazywany z rąk do rąk, nie był rozważany pod żadnym kątem nad ten, że jest;)

Po miesiącu spędzonym w komputerze przez większość każdej doby (a ile mi się śniło tych domów!) stanęło na Domu pod liczi 6... Ale nie, do łazienki jakoś daleko, kotłownia od frontu... Zatem zmieniliśmy na Dom w Jabłonkach 7. Ale duży jakiś, kuchnia od ogrodu, a skutkiem wąskiej działki musimy zrezygnować ze wszystkich okien w elewacji bocznej. To może Dom w Żurawkach 2 - wszystko w nim fajne z wyjątkiem za małej pralni, ale i WSZYSCY w okolicy go stawiają (funkcjonalny, tani, optymalny). Jednak ponowne uruchamianie formalności jest wizją zbyt osłabiającą. Zatem, trudno, raz kozie śmierć, budujemy Dom w Jabłonkach 7. Czuje się jakbym zjeżdżała na sankach z wysokiej góry. Z zamkniętymi oczami. Nie będzie to pełen radosnych westchnień blog  o "budowaniu domku naszych marzeń";) Zaczyna się trudna sztuka ciągłego dokonywania wyborów, od projektu po model baterii łazienkowej...

Pełna dokumentacja została złożona w starostwie 27 kwietnia. Umowa z ekipą podpisana.  Kierownik budowy zaklepany.

Czekamy.

Mid 1e5981e1f548d54af024e60ed00a81fa
Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

Konkurs foto - Dom w obiektywie
Konkurs foto - Dom w obiektywie
Zgłoś swój dom do filmu
Zgłoś swój dom do filmu
newsletter
newsletter
Polub nas na facebooku
Polub nas na facebooku
Pisz bloga
Pisz bloga
Projekt domu ARCHON+
Projekt domu ARCHON+
ArchonHome
ArchonHome
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?