Wybieranie projektu w naszych wszystko-dostępnych czasach uważam za męki nieludzkie! To zapewne efekt mnogości dostępnych domów, ich wersji, odbić, możliwości adaptacyjnych... I pomyśleć, że moi rodzice takiego problemu nie mieli - zdobyczny projekt, przekazywany z rąk do rąk, nie był rozważany pod żadnym kątem nad ten, że jest;)

Po miesiącu spędzonym w komputerze przez większość każdej doby (a ile mi się śniło tych domów!) stanęło na Domu pod liczi 6... Ale nie, do łazienki jakoś daleko, kotłownia od frontu... Zatem zmieniliśmy na Dom w Jabłonkach 7. Ale duży jakiś, kuchnia od ogrodu, a skutkiem wąskiej działki musimy zrezygnować ze wszystkich okien w elewacji bocznej. To może Dom w Żurawkach 2 - wszystko w nim fajne z wyjątkiem za małej pralni, ale i WSZYSCY w okolicy go stawiają (funkcjonalny, tani, optymalny). Jednak ponowne uruchamianie formalności jest wizją zbyt osłabiającą. Zatem, trudno, raz kozie śmierć, budujemy Dom w Jabłonkach 7. Czuje się jakbym zjeżdżała na sankach z wysokiej góry. Z zamkniętymi oczami. Nie będzie to pełen radosnych westchnień blog  o "budowaniu domku naszych marzeń";) Zaczyna się trudna sztuka ciągłego dokonywania wyborów, od projektu po model baterii łazienkowej...

Pełna dokumentacja została złożona w starostwie 27 kwietnia. Umowa z ekipą podpisana.  Kierownik budowy zaklepany.

Czekamy.

Mid 1e5981e1f548d54af024e60ed00a81fa

Komentarze

Zglobice 03102015   10
Napisany przez lusi1
#1
hahaha, miesiąc przy komputerze! Gratuluję szybkości! Nam wybór zajął dwa lata! No w sumie nie wybór, bo Idaredy były od samego początku nr 1 ale wszystkie przemyślenie, czy tak będzie dobrze, czy garaż nie za mały, czy wiatrołap nie za ciasny... I po dwóch latach i "nękaniu" Archon+ pytaniami i wątpliwościami udało nam się kupić projekt!
Default avatar
Napisany przez Daniel
#2
Powodzenia-też zastanawiam się nad wyborem tego projektu, ale mam jeszcze trochę czasu także na pewno będę śledził kolejne wpisy ;). Mam nadzieję, że wkrótce sam jakiś dodam-pozdrawiam

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?