Blog założony przez Karolina.
Projekt: Dom w krasnokwiatach. Na blogu 2 wpisy, 3 zdjęcia, 6 komentarzy.

Mury

Budowa już rozpoczęta. Na tym etapie mamy już parter, a w trakcie jest przygotowywanie stropów. Teraz dom wydaje mi się trochę mały i martwię się, że kuchnia jest dość nieustawna. Nie wiem gdzie wstawię lodówkę. ;) Syn jest już gotowy się przeprowadzać, a na swój pokój wybrał schowek pod schodami. Przynajmniej on nie ma problemu z metrażami. :) Teraz zajmujemy się wybieraniem okien, co niestety nie jest łatwe. Chciałabym okna, które z zewnątrz będą antracytowe, a od środka jasne ale wszyscy nas od tego odwodzą. Na razie czekamy na wyceny.

White
White
White
Dodaj komentarz

Na początek

Klamka zapadła i kupiliśmy projekt. Obym teraz nie znalazła ładniejszego ;) W przyszym tygodniu przystępujemy do wprowadzania zmian i adaptacji. W międzyczasie czekamy na montaż ogrodzenia na działce i przyłącze prądu. Na ten moment zdążyliśmy już uporządkować działkę i załatwić przyłącze wody. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to na wiosnę 2017 chcemy zacząć budowę.   

Dodaj komentarz

Nowe wpisy na blogach

White
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?