Budowa już rozpoczęta. Na tym etapie mamy już parter, a w trakcie jest przygotowywanie stropów. Teraz dom wydaje mi się trochę mały i martwię się, że kuchnia jest dość nieustawna. Nie wiem gdzie wstawię lodówkę. ;) Syn jest już gotowy się przeprowadzać, a na swój pokój wybrał schowek pod schodami. Przynajmniej on nie ma problemu z metrażami. :) Teraz zajmujemy się wybieraniem okien, co niestety nie jest łatwe. Chciałabym okna, które z zewnątrz będą antracytowe, a od środka jasne ale wszyscy nas od tego odwodzą. Na razie czekamy na wyceny.

White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez A&Ł
#1
Hej :-) dlaczego wszyscy odwodzą Was od antracytowych okien? Czym to argumentują? My z mężem też ciągle zastanawiamy nad kolorem... I ciągle nie wiemy co wybrać. Kiedyś chciałam złoty dąb, mąż grafit a teraz na odwrót. Choć tak naprawdę to ja już sama nie wiem jakie chce... Zastanawiam się też jaka elewacja będzie później pasować itp. itd. A Wy o jakiej myślicie? Pozdrawiam :-)
Plik51efbe1013416
Napisany przez Karolina
#2
Hej. Nie chodziło mi o to, że odradzają nam antracytowe, ale o to, że podobno dwukolorowe (z jednej strony antracyt, a z drugiej sheffield oak) są nieopłacalne bo wychodzi drogo i nikt tego nie robi. Oglądaliśmy domy w okolicy i moim zdaniem do jasnej elewacji z grafitowym dachem najlepiej pasują właśnie antracytowe okna ale nie chce mieć takich ciemnych okien od środka bo moim zdaniem będzie to wyglądało brzydko. Dlatego najlepszym wyjściem byłyby dwa kolory. Czekamy na wycenę i wtedy zadecydujemy czy wolimy dopłacić i mieć okna, które będą nam się podobać czy wybierzemy takie na jakie nas stać ;)
Default avatar
Napisany przez A&Ł
#3
To źle zrozumiałam:-) my na pewno dwukolorowe tyle że od środka będą białe. Ciekawa jestem jaką decyzję podejmiecie. Życzę samych udanych wyborów ;-)
Plik51efbe1013416
Napisany przez Karolina
#4
Z pierwszej wyceny wiemy już, że akurat w przypadku okien Oknoplastu różnica w cenie na wszystkich oknach to w sumie 4 tys zł. Mam nadzieję, ze mąż da się namówić :)
Default avatar
Napisany przez A&Ł
#5
Sporo no ale w końcu dom się buduje na całe życie ;-) więc na pewno warto. Mąż musi dać się namówić ;-) powodzenia
Default avatar
Napisany przez G&D
#6
Witam. Gdzie Państwo budują? My w zasadzie jesteśmy już po ustaleniach odnośnie zmian i czekamy na skompletowanie dokumentów przez architekta, ale dobrze by było zobaczyć dom przed ostatecznyą decyzją odnośnie zmian.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?