Cześć!

Kolejna część z cyklu papierzyska. Na spotkaniu z panem od adaptacji naszego projektu dowiedzieliśmy się, że musimy "zdobyć" dwa dokumenty z miejscowego Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości, a mianowicie:

- Wypis z rejestru gruntu ( 2 marne kartki, które nas kosztowały 50 zł)

- Mapa ewidencji gruntów ( mapka i karteczka za 7,40 zł)

Szczerze? Dla mnie to zdzierstwo, nie dość, że chodzisz, szukasz, załatwiasz, to jeszcze bulisz niemałą sumkę. A to dopiero początki. No cóż, nie ma co się załamywać. Czekamy, czekamy na mapkę do celów projektów, myślę, że lada moment powinna być. Czekamy także na wycenę budowy naszego cyprysika - sześć dni, ale póki co, bez echa. Żałuję, że nie skserowałam sobie kilku kopii, tylko muszę czekać na ten projekt. Pamiętajcie o tym, żeby nie popełnić tej samej gafy co ja i nie tracić 3 razy więcej czasu. 

Komentarze

Default avatar
Napisany przez rryniec
#1
Witam, i trzymam za was kciuki ja jestem jeden krok dalej ale jak wspomnę tę wyboistą drogę gdzie co chwilę pot się leje z biegania zakłopotania i wyciągania papierków z portfela...Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez KASIA
#2
Witam. interesuja mnie wszystkie informacje na temat domu w cypryikach G2 a mianowicie zastanawiam sie nad powiekszeniem salonu i przeniesieniem łazienki w inne miejsce... czy ktos moze robił zmiany i przestawiał scianki.. a najwazniejsze pytanie jakie mam to koszty budowy tego domu,byłalym bardzo wdzieczna gdyby ktos napisał mi ile kosztuje postawienie tego domu w stanie deweloperskim i mniej wiece juz po wykonczeniu.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?