Zakończyliśmy fundamenty. Nie myśleliśmy że to tyle kosztuje ;-) Dziś wylaliśmy chudziak w przyszłym tygodniu zaczynamy stawiać mury,wreszcie będzie widać że budujemy dom :-)
White
White
White

Komentarze

Lustrzane odbicie 2 projekt dom w galach  281lo
Napisany przez RaFFi
#1
Znam ten stan... :) Póki co pięniądze poszły w ziemię... :) Trochę boli, ale jak już ściany pójdą, to zrobi się miło! W naszym projekcie fundament jest trochę większy, tak więc domyślam się Waszych kosztów. U nas szykowane są teraz zbrojenia na podciągi, budowlańcy w tym tygodniu powinni je wylać :)
Dsc 1468
Napisany przez Weekend3
#2
W jakiej części Polski budujecie? My z jednej strony musieliśmy pociągnąć fundament na 1,3m w górę aby z drugiej strony wyjść na zero przez co do środka wsypaliśmy 16 wywrotek piachu zasypowego.
Default avatar
Napisany przez Dawid
#3
Mogliście piwnice zrobić o ile nie macie wysoko wody gruntowej. Przy Waszych warunkach jej dodatkowy koszt to by było kilkanaście tyś.
Dsc 1468
Napisany przez Weekend3
#4
Przeszło nam to przez myśl, ale to jednak jest kilka dodatkowych tysięcy, a ponieważ garaż ma chyba coś ok 38 metrów to stwierdziliśmy że nie potrzebujemy tak bardzo piwnic.
Default avatar
Napisany przez Monika
#5
Jestem zainteresowana tym projektem i chciałabym zapytać ile kosztowała Was budowa fundamentów? Bardzo proszę o odpowiedź.
Default avatar
Napisany przez Maciej
#6
Witam, Fundament, (do etapu jaki widać na zdjęciach) kosztował nas około 35 tys. Taki koszt wziął się głównie z powodu nierównej działki (żeby wyjść na poziom zero musieliśmy murować z bloczków do 1,5 metra wysokości)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?