Witam serdecznie.

W wrześniu wracając z oględzin  "bliźniaka", który miał zostać naszym przyszłościowym lokum mówię do męża:

"- Zerknij w lewo jakie ładne działki w sadem, w sam raz miejsce na domek ." I w tym momencie wzrok pada na tablicę z ogłoszeniem SPRZEDAM NR. TEL. XXX. Noga na hamulec wyciągam komórkę i dzwonie. Po 5 minutach już wiem, że aktualne, że dobra cena,że budowlane z własną drogą dojazdową ...a  i jeden właściciel. Cała reszta poleciała jak lawina:

- końcówka września umowa zaliczkowa z właścicielem działki 9,5 a, wybór naszego Wawrzynka II lustrzane odbicie, sprawy papierkowe wymagane do kredytu.

- 2 listopad 2015 zostaliśmy właścicielami ślicznej działeczki :)) i otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź w sprawie kredytu.

- adaptacja projektu, plus wszystkie przyłącza. Oczywiście nie obyło się bez problemów ... niby woda jest, a jednak jej nie ma.

- 09.03.2016 otrzymaliśmy POZWOLENIE NA BUDOWĘ !!!!!!

I tak o oto w kwietniu prezentuje się nasza działka po wytyczeniu budynku przez geodetę.

Obecnie jesteśmy na etapie instalacji, ale postaram się nadrobić zaległości i przedstawić zdjęcia z każdego etapu budowy.  

White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?