Wylewka już zastygła więc powoli można stawiać ściany. W sumie ten etap budowy trwał dość krótko. W międzyczasie wybyliśmy na wakacje i widok po powrocie był imponujący. Wreszcie zakupione dwa miesiące temu silikaty mogły zostać użyte. 

 

White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Justka
#1
Witam, My dopiero startujemy, jesteśmy na etapie formalności i wyboru ekipy budowlanej. Powiem szczerze nie jest łatwo, rozbieżność cenowa między ekipami jest znaczna. Czy możesz określić tak +/- ile zapłacisz ekipie za wybudowanie fundamentów, ścian i więźby dachowej??
Default avatar
Napisany przez miciek
#2
Nam łatwo tez nie było. W ostatnim momencie wysypała nam sie ekipa, która miała robić do pewnego miejsca prawie, ze na ryczałt. Miałem trzech wykonawców składających oferty i wszystkie były podobne - około 100tys. W tej cenie było: - Fundamentowanie - u nas skończyło sie na szalowanych ławach i zbrojnej płycie "0". Wszystkie prace jak ułożenie dwuskładnikowej izolacji przeciwwilgociowej, styropianu i folii kubelkowej - Kanalizacja podposadzkowa - Ściany parteru z silikatów - strop monolityczny - ściany poddasza - komin z omorowaniem klinkierem - dach konstrukcja, montaż okien połaciowych, obróbki blacharskie i ułożenie pokrycia - ścianki działowe Z ciekawości gdzie będziecie budować?

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?