No to ściany wybudowane, teraz musimy mieć podłogę piętra, czyli strop. Zdecydowaliśmy się na strop monolityczny. Głównie z powodów jego niewielkiej grubości,ok 16cm, łatwości aranżacji poddasza na późniejszym etapie (scianki działowe mogą stanąć wszędzie, a będziemy używać ciężkiej silki) i w sumie troche mylnego obrazu kosztów w przypadku wycen od firm "na gotowo". Oni różnice cenową oceniali jako 5000PLN na niekorzyść lanego, wydaje mi się, że w rzeczyistości jest większa różnica, ale pewności nie mam stropu gęstożebrowego nie budowałem. Teriva nie przekonywała mnie również, ze względu na akustykę. Pewnie można by było mieć trochę taniej jak by ekipa miała swoje szalunki. Tak, szalunek drewniany, a w zasadzie materiał na niego kosztował z 6 tysi. 

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Mery
#1
Witam jaka.cene.do tego stanu?
Default avatar
Napisany przez miciek
#2
Jak patrzę w notatki to jakieś 120-130. Za sam strop 45.
Default avatar
Napisany przez Edson
#3
Deski przydadzą ci się na deskowanie dachu. Chyba, że posłuchasz "fachowców" i pójdziesz w membranę:)
Default avatar
Napisany przez miciek
#4
Deski były niezaimpregnowane, surowizna, wiec póki co leżą na kupce i się delektują jesiennym deszczem. Tak jak mówisz posłuchałem fachowców i mam samą membranę. Niby jakąś lepszą, ze wzmocnieniami, czterowarstwową, ale bez jakiejś wieloletniej gwarancji.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?