Wreszcie czas na ściany :) Długo czekałem na ten czas. Niestety nie jestem zadowolony z prac jakie wykonał fachowiec ponieważ można było wiele rzeczy wykonać znacznie lepiej. Kochani przestrzegam przed niewykfalifikowanymi  psełdo fachowcami. Ja niestety podziękowałem mojemu ponieważ murował niechlujnie, o dokładności nie wspomnę...:/ Do tego nie podobało mu się to że zwracałem mu uwagę na jego błędy...:/  Z tego doświadczenia wyciągam wnioski że nie warto oszczędzać na ekipie.

White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Julia
#1
Jakie dokladnie wymiary ma dom? Ile wyszło pustaków (sztuk)?
Default avatar
Napisany przez scigany2
#2
Wymiary domu to 13,5x9,20. Cegieł kupiliśmy 20 palet (1440szt) . Zostało nam 5 palet jednak jeszcze musimy wymurować ściany szczytnie.
Default avatar
Napisany przez Marcin
#3
Witam, gratuluje fundamentów , super robota... Można wiedzieć na ile wyceniono Wam robociznę i stan surowy zamknięty?? I jakie ogrzewanie planujecie.
Default avatar
Napisany przez scigany2
#4
Przepraszam że odpisuje dopiero teraz ale brak czasu..... Szczerze powiedziawszy nie wiem ile wyjdzie - jak już zamkniemy to oczywiście podzielę się . Będziemy mieć pompę ciepła (powietrze)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?