W marcu 2015 pojechaliśmy odwiedzić naszą koleżankę Joannę i jej męża Macieja, aby zobaczyć ich nowy dom.

Miejscem, w którym położona jest ich działka, od razu się zauroczyliśmy, wręcz zakochaliśmy. Od wschodu las iglasty, z nielicznymi rosnącymi na jego skraju drzewkami owocowymi, aktualnie nieco zdziczałymi. Od południa ściana drzew liściastych, na zachodzie leniwie płynący strumyk i las liściasty. Dodatkowo kompleks działek położony na delikatnym stoku z południową ekspozycją. Droga powiatowa przebiega od północy.

Po powrocie do domu, zaczęłam mężowi "suszyć głowę" na temat uroku miejsca. Jakiś czas wcześniej rozmawialiśmy o tym,że chcemy wyprowadzić się z miasta.... Udało się, Tadeusz miał dokładnie takie same przemyślenia, jak ja, przy czym (jak zazwyczaj) pierwsza o nich powiedziałam:). Wykonaliśmy szybki telefon, do Asi z pytaniem, czy nie wie, czy są jeszcze działki do sprzedania. Następnego dnia umówiliśmy się na spotkanie z właścicielem działek... zabraliśmy ze sobą przyjaciół, którzy również myśleli, o tym aby się wyprowadzić z miasta.

I chyba, można tak powiedzieć, stała się rzecz niesamowita. PO PIERWSZYM OBEJRZENIU KUPILIŚMY DZIAŁKI (DWIE NAPRZECIW SIEBIE - JEDNĄ MY, DRUGĄ PRZYJACIELE), NIE OGLĄDAJĄC ŻADNYCH INNYCH.

Po 2 latach od zakupu, nie kupilibyśmy żadnych innych.

Rozpoczęło się poszukiwanie odpowiedniego projektu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?