Wczoraj późnym popołudniem zakończyło się wylewanie płyty fundamentowej. Na nasze szczęście w noce kropił deszcz... nie trzeba było z samego rana podlewać betonu.

White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Wojciech Czyżyk
#1
Witam, Jesteśmy z dolnego śląska (Jelenia Góra), niedawno nabyliśmy projekt Jonatany 2 i jesteśmy na etapie przeglądu technologii budowlanych. Czy można dowiedzieć się coś więcej odnośnie płyty fundamentowej dla tego projektu. Czy płyta była wykonywana w przez firmy specjalizujące się w tej technologii czy siłami własnej ekipy. Jaki był koszt materiałów i robocizny.
Default avatar
Napisany przez Agata
#2
My wybudowaliśmy jonatany te krótsze o metr. Z generalnym wykonawcą , kompleksowo płyta wyniosła nas 52 tys ( pamiętać że generalny wykonawca zawsze coś dla siebie skubnie ;) ) u nas przeprojektowanie płyty było w tej cenie i robił to profesjonalista. Trzeba wykonać przeliczenia...lepiej nie zlecać byle komu. Fundament to jednak najważniejszy element domu i nie warto oszczędzać ;)
2018 01 28 16.36.19
Napisany przez K i T
#3
My budujemy dom pod Zieloną Górą. Płyta została wykonana przez firmę budowlaną, która buduje nam dom. Wcześniej oglądaliśmy kilka domów posadowionych na płytach wykonanych przez tego samego wykonawcę, rozmawialiśmy z inwestorami. Łączny koszt za ten etap - wytyczenie budynku, geodeta, roboty ziemne, płyta fundamentowa - 45 tys.(materiały plus robocizna). Wybraliśmy płytę ze wg. na grunt, ale zalet jest dużo więcej, a przede wszystkim cieplej.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?