10.07.2017 - Panowie wymurowali nam pierwszą warstwę bloczków. Niestety tuż po rozpoczęła się potężna burza ze sporymi opadami deszczu:) Wszystko namokło. Kolejny dzień był bardziej łaskawy. Czekamy, aż przeschnie i .... niech się mury pną do góry.

Jako, że prowadzone są dwie budowy równolegle, wspólnie z sąsiadami Karoliną i Krzysztofem przygotowujemy miejsce pod mający stanąć w poniedziałek blaszak na potrzeby wykonawców. Najpierw na obu działkach szukaliśmy jak najbardziej równego miejsca, aby bez dodatkowego nakładu sił wkopać bloczki pod fundament. Jak się okazało, obydwie działki są stosunkowo nierówne:) Ostatecznie znaleźliśmy optymalne miejsce na naszej i wzięliśmy się do robienia niewielkiego wykopu. Pierwsza próba wbicia łopaty okazała się dość bolesna... szczególnie dla Tadeusza. Glina, glina, glina, piasek gliniasty, tłusta glina:) i to dzień po wielkiej ulewie. Nie chcę myśleć, ile byśmy się namęczyli gdyby deszcz nie popadał. Ostatecznie z pomocny okazał się kilof... 3 godziny pracy i miejsce pod blaszak mamy przygotowane. Jupii..........

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?