Udało się!!!

23 lutego nasz domek wzbogacił się o okna, rolety oraz bramę garażową.  A jeszcze 2 dni przed nie było do końca wiadomo czy dojadą z Mrągowa (producent AdamS, profil VEKA 82).

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Tomkowi i Pani Ani z zielonogórskiej Salvy, a także Panom monterom. Mimo opóźnienia w produkcji udało się okna zamontować w ustalonym terminie, do końca lutego. Przy niezbyt sprzyjającej, mroźnej i wietrznej pogodzie. Jesteśmy pełni podziwu, jeśli chodzi szybkość montażu. Wszystkie okna, bramę garażową, drzwi w pomieszczeniu gospodarczym oraz drzwi techniczne Panowie zamontowali między 8:30 a 17:00, wliczając w to rozładunek. Tak szybki montaż umożliwiło staranne i równe przygotowanie otworów okiennych i drzwiowych przez wcześniejszego wykonawcę. Monterzy zdziwieni byli faktem, że znacznej części stolarki praktycznie nie trzeba było poziomować.

Okna są ładne, w większości wykonane starannie, kwestie estetyczne np. jeśli chodzi o precyzję wykonania ciepłej ramki na łączeniach, w niektórych oknach zgłosiliśmy w ramach reklamacji. Czekamy.

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Images
Napisany przez plamka
#1
Super, kolejny etap do przodu a jak cieszy oko My czekamy na okna mają być w marcu.
Default avatar
Napisany przez K i T
#2
To już niedługo, niebawem też się doczekacie. Powodzenia w sprawnym i bezproblemowym montażu.
Default avatar
Napisany przez Michał
#3
A okien dachowych nie wystawiacie? Czy na razie czekacie aż sie wyprodukują? Powiem szczerze, ze my finalnie dołożyliśmy jeszcze jedno okno w pokoju na przeciwko schodów. Z jednym oknem jak w projekcie wychodzi troche ciemno.
Default avatar
Napisany przez K i T
#4
Okna dachowe będziemy wstawiali. W zasadzie są już kupione, czekaliśmy z ich montażem na czas, aż będą wstawione okna i drzwi. Dekarz ma je wstawić, gdy będzie malował krokwie - na razie jest tylko podkład. My nie dokładaliśmy okna połaciowego - zobaczymy jak wyjdzie.
Default avatar
Napisany przez Michał
#5
U mnie ten pokój po małych modyfikacjach ma prawie 6m długości i ta cześć przy drzwiach była na prawdę ciemna. Byc może gdyby przesunąć to okno drugie nie byłoby konieczne, ale wystawiliśmy w sumie w ostatnim momencie, chwile przed zamknięciem poddasza.
Default avatar
Napisany przez K i T
#6
My nie zmienialiśmy wymiarów pokoju, dom mamy na skarpie. Ten pokój jest idealnie od południa, mam nadzieję, że będzie odpowiednio. Wypowiem się, jak okna już będą na miejscu.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?