16.03.2018 - zostały zamontowane okna dachowe. Panowie dali radę zamontować wszystkie, mimo bardzo niesprzyjającej pogody, opadów śniegu i silnego wiatru.

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Michał
#1
Te okna to macie takiej wysokości jak w projekcie? 78x140? Na zdjęciach wyglądają na rozmiar mniejsze . My kombinowalismy ze ściankami kolankowymi i okna na tej wysokiej części wyszły od murłaty po sufit . I co jak nie za ciemno w pokoju na wprost schodów?
2018 01 28 16.36.19
Napisany przez K i T
#2
Tak okna mamy w wymiarach z projektu 78x140. U nas dochodzą prawie do jętek, więc jeśli podnieśliście ściankę kolankową o jeden bloczek to może tak wyglądać, że od murłaty po sufit prawie.
2018 01 28 16.36.19
Napisany przez K i T
#3
Co do ilości światła to na razie trudno jeszcze stwierdzić. Zobaczymy. Ten długi pokój jest na fotografii trzeciej, póki co wydaje się odpowiednio.
Default avatar
Napisany przez miciek
#4
No u nas właśnie w tym miejscu, z którego jest robione zdjecie było trochę ciemnawo. Po dołożeniu okna, jest super. Jak widzę zaraz pewnie będziecie wchodzić z tynkami. Mnie uświadomił dopiero tynkarz, że dobrze jest murłatę obmurować suporexem. Może już o tym wiecie, ale tak uprzedzam. Bo ja zmieniałem tynkarza po drodze i pierwszy nawet słowem o tym nie wspomniał.
Default avatar
Napisany przez K i T
#5
Nasz Pan Tomek od tynków nam o tym powiedział (albo suporeks albo styrodur/styropian i siatka), w zasadzie to sam go położył przed tynkami, wcześniej z nami uzgadniając. Ułatwi to wykonywanie suchej zabudowy, którą chcemy zrobić z mężem i sąsiadami sami ( a później zamienimy się domami i zrobimy u nich:). Tynkarze powiedzieli też, że dobrze, iż jeszcze nieobłożone styropianem pozostały szczeliny między podbitką a ścianą zewnętrzną - lepsza naturalna wentylacja dla tynków. Mają je skończyć do świąt, trzymam kciuki.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?