Niedawno odebraliśmy ostateczną wersję projektu naszej kuchni. Fronty malowane - kolor kość słoniowa, blaty dąb sonoma, uchwyty srebro oksydowane. Mam nadzieję, że będzie nam pasowała:)

Wybraliśmy fronty malowane, ponieważ  obecnie mamy okleinowane i po 7 latach na szafkach przy piekarniku zaczęła odklejać się okleina.

Wyciąg chowany w szafce, wentylacja na zewnątrz budynku przez elewację (nie chcę podwieszanych sufitów za żadne skarby), płyta solgaz, lodówka biała, reszta wyjdzie z czasem...

White
White

Komentarze

Images
Napisany przez plamka
#1
Widzę, że także zlikwidowaliście barek, a czy ta ścianka to tylko zasłania lodówkę? Czyli kuchni jest otwarta na salon tak?
Default avatar
Napisany przez K i T
#2
Tak ścianka ma 65 cm, tak aby zasłoniła lodówkę. Nie mogliśmy dać szerszej, bo w przyszłości wokół komina ma stanąć kuchnia i piec kaflowy i wtedy przejście byłoby bardzo wąskie. Niedługo mamy mieć projekt pieca, wydaje się nam, że tak będzie optymalnie.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?