Murowanie na razie zakończone, tylko trochę martwi na stan "poobijania" pustaków, co widać na zdjęciach. Ekipa skończyła ścianki kolankowe, a ściany szczytowe wyciągnęła na tyle, żeby nie uniemożliwić montaż konstrukcji dachu. Teraz możemy spojrzeć przez "okna" pomieszczeń na pietrze, a dzieci w końcu mają wiedzę, gdzie będzie ścianka działowa pomiędzy ich pokojami ;)

Na poziomie parteru pojawiły się też dwa wymurowane kominy systemu Schiedla. Okazało się za to, że ścianki działowe parteru poczekają na kuzynów z piętra ;)

Kolejne prace związane będą z montażem więźby. Już nie możemy się doczekać, kiedy nasz domeczek dorobi się kapelusza ;) Trochę dyskusji było podczas wyboru rodzaju pokrycia dachu, ale ostatecznie przeważył argument, że dach robi się raz, przynajmniej teoretycznie. Zwyciężyła opcja dachówki ceramicznej w kolorze grafitu, a wykonawca przekonał nas do wyboru opcji glazurowanej, ze względu na bliskość lasu.

White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane wpisy

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?