28 grudnia na budowę powróciła firma od dachu. Zajęło im to "jedynie" trzy miesiące, a mnie kosztowało kilka rozmów telefonicznych w tygodniu z właścicielem firmy, ale może nasz dach wreszcie przestanie świecić papą i pokaże błysk dachówki Bogen Innovo 10 antracyt w połysku. Ostatnią rzeczą o jakiej myśleliśmy to świecąca się na całą okolicę dachówka, ale wizyta u fachowców dała nam do myślenia, że mieszkając praktycznie przy ścianie lasu warto wybrać połysk, bo tak nie zarośnie. Zobaczymy z czasem :)

Dwa dni robocze przed Sylwestrem na budowie pojawiła się ekipa. Efektem jej pracy są zamontowane okna dachowe (pierwsze najpierw zamontowali powyżej poziomu sufitu podwieszanego, a później obniżyli na tyle, że musimy podkuć cegły w ścianie kolankowej...) opanowanie połaci przez kontrłaty i przybicie struktonitu przy rynnach. Dachówka wraz z ekipą ma przyjechać jutro. Czekamy niecierpliwie ;)

 

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?