W miniony poniedziałek zawitała u nas ekipa od wylewki. Zdecydowaliśmy się na wylewkę anhydrytową (samopoziomującą) jest nieco droższa od klasycznej, ale lepiej się sprawdza w przypadku ogrzewania podłogowego. Prace trwały kilka godzin, ale udało się je zakończyć w ciągu jednego dnia. Całkowity koszt, jaki ponieśliśmy za pracę ekipy od wylewek to ok 7500 zł. 

Jak wyglądają efekty można zobaczyć w galerii. :) Teoretycznie po dwóch dniach można już było chodzić po podłodze, ale my czekaliśmy tydzień. W zasadzie możemy już zabrać się za wykończenie :) Oczywiście poza płytkami. Na ten etap podłoga jeszcze nie jest gotowa...

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Anka
#1
My też chcemy budować z tego pustaka stąd moje pytanie czy nie ma problemu z wierceniem i zawieszaniem czegokolwiek bo szlyszalam opinie że wyłamują się?
295643 256382094380147 5513069 n
Napisany przez Dawideusz
#2
Jeśli chodzi o zawieszanie czegokolwiek, jesteśmy jeszcze trochę przed tym etapem, ale nie spotkałem się z opiniami, by były jakieś problemy. Wiercenia już trochę było, ale nie było w związku z tym problemów z porothermem. Przy montowaniu tymczasowych drzwi wejściowych i zasłanianiu bramy garażowej zastosowaliśmy specjalne kołki do porothermu. A jeśli chodzi o te negatywne opinie na stronie producenta tego pustaka można przeczytać jak to wygląda od ich strony :) wienerberger.pl/informacje/montaż-w-ścianach-porotherm
Default avatar
Napisany przez Artur
#3
Witam, czy można byłoby zobaczyć Pana dom na żywo? W razie takiej możliwości zostawiam maila arturjankowski32@wp.pl
295643 256382094380147 5513069 n
Napisany przez Dawideusz
#4
Jasne. Napisałem do Pana maila w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?