Oj długo mnie tu nie było... Nic nie dodawałem... Nic nie opisywałem. Można by pomyśleć, Że zapadliśmy w sen zimowy. W nowym, pięknym domku... 
Nic bardziej mylnego. Mamy już drugi miesiąc nowego roku... A my dalej czekamy na wielką przeprowadzkę do naszych Zielistek. Ekipy od wykończenia dwoją się i troją.
No i postępy - mówiąc kolokwialnie - postępują :) Długo musieliśmy czekać na różne decyzje związane z podłączeniem gazu, ale przebrnęliśmy przez formalności. A kiedy już udało się zamontować piec, wykończyć kotłownie i uruchomić grzanie, to zaczęliśmy robić łazienki. A właściwie układać podłogi, bo ściany były zrobione... 

Kiedy już podłogi były wygrzane i kafelki w łazienkach położone, zaczęliśmy układać kafelki na dole. - W kuchni z salonem, przedpokoju i wiatrołapie. 
W międzyczasie były wstępnie malowane ściany (oczywiście przed malowaniem były gipsowane)
A... no i zanim spadł śnieg ogarnęliśmy co nieco na zewnątrz. Powstał taras z kostki brukowej. Z kostki zrobiliśmy też taką opaskę, która otacza prawie cały dom. 
No i udało się na gotowo zrobić dwie ściany elewacji. Ocieplenie zewnętrze jest położone na całym domu, ale kolorki są tylko na dwóch ścianach. Mam nadzieję, że niedługo zawita wiosna i ten temat też zakończymy. 

Na razie to tyle... :) Choć to jeszcze nie koniec tego, co już zostało zrobione... 
Wkrótce napiszę o dalszych pracach, które postępują.
A na razie zapraszam do galerii. 

PS. Jak widać na załączonych zdjęciach mamy już częściowo zrobioną bramę a także drzwi wewnętrzne :)

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Hajna
#1
Czy to Jaworze kolo Bielska Białej??
Default avatar
Napisany przez DAWID
#2
tak Jaworze koło Bielska

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?