Zasadniczo ten wpis powinien pojawić się trochę wcześniej, ale zawsze jest za mało czasu, by usiąść i na spokojnie skrobnąć parę zdań. No, ale w końcu trzeba się zebrać w sobie i zameldować Wam, co u nas nowego. Zatem od połowy lutego już mieszkamy w domku. Oczywiście pierwsze tygodnie wyglądały tak, że mieliśmy prowizoryczny stół i krzesła a spaliśmy na samym materacu. Na chwilę obecną mamy w zasadzie wszystkie pokoje skończone. W 100% skończony jest pokój dziecięcy. Reszta jest na 99,9%. Brakuje tylko lamp. Ale i na nie przyjdzie czas. W zeszłym tygodniu zakończyliśmy kłaść kostkę brukową. Zamknięty też do końca został temat elewacji. Te dwa tematy ciągnęły się troszkę długo, bo pogoda nie dopisywała no i nasi robotnicy mieli też kilka zleceń jednocześnie do wykonania... więc było takie latanie z miejsca na miejsce. 

Na szczęście to już jest za nami. Przed nami jeszcze trochę pracy. Potrzebujemy w kilku miejscach wyrównać teren, bo tu i ówdzie brakuje ziemi. No i trzeba zamontować napęd do bramy wejściowej. No... to jednak są kosmetyczne sprawy.

W załączeniu kilka zdjęć... Zdjęcia z wewnątrz wrzucałem przy okazji wcześniejszego posta. Ale jak ktoś będzie chciał to dodam aktualne ;)
PS. jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zobaczeniem efektów na żywo... zapraszam do kontaktu: dawid.bobel@gmail.com

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Marek
#1
czy rozwazaliscie pokryc blachodachowka? czy to duzy blad ze wybralem takie pokrycie?
Default avatar
Napisany przez O7cia
#2
Witam. Można prosić zdjecia domu w środku ?

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?