Na początek zdjęcia. :-) Jak widać jesteśmy już lekko zaawansowani w budowie. Mamy dach, który na wstępie został poddany próbie, bo przeleciał się po nim Orkan Ksawery. Wiatr w porywach do 75 km/h. Zamknięciem tego etapu zakończymy prace w tym roku. Dom musi wyschnąć, więc wrócimy do robót w maju. Prace zaczęliśmy 07.08.2017 a teraz nasz domek wygląda tak.  

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Kasia i Bartek
#1
Gdzie Państwo się budujecie ? Jakie woj. ?
Default avatar
Napisany przez Basia i Krzysztof
#2
Bardzo byśmy chcieli zobaczyć państwa dom. Bardzo proszę o kontakt . My jesteśmy z okolicy Bochni i przygotowujemy się do budowy doku w malinówkach 4 z piwnicami. Pozdrawiam.
Default avatar
Napisany przez Marek i Agnieszka
#3
Witamy chcielibysmy sie dowiedziec jaki koszt wyniosl was na ten moment.Chcemy zaczac budowe w przyszlym roku i orientacujnie interesuje nas koszt.Z gory Dziekujemy i Pozdrawiamy Serdecznie
Default avatar
Napisany przez Rena0606
#4
Witam interesuje mnie koszt budowy malinówek do stanu, w którym jest teraz Państwa budowa. Byłabym wdzięczna za odpowiedź na maila renata.janeczek6@gmail.com

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?