Jeszcze kilka zdjęć :-)

White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez DAILI
#1
Witam serdecznie, jesteśmy zainteresowanie zakupem właśnie tego projektu i bardzo nas ciekawi postęp Państwa prac. Nie widzę aktualnych wpisów, powody mogą być dwa albo wykańczacie i nie ma na nic czasu, albo zamieszkaliście już w tym cudownym miejscu :)i dalsze prowadzenie bloga straciło sens. Najważniejsze pytanie czy wyrobiliście się Państwo z kosztami w cenach minimalnych podanych przez archona czy średnich? mój mail:daili.fotograf@gmail.com
Default avatar
Napisany przez ARW
#2
Brak aktualnych wpisów to efekt tego, ze nie robimy niczego efektownego. Ruszamy z większym frontem robót w marcu i na październik chcemy się wprowadzić. Przy pracach prowadzonych na średniej jakości materiałach jak na razie jesteśmy nieznacznie powyżej kosztów minimalnych.
Default avatar
Napisany przez ARW
#3
Gaz doprowadzony, nadal nie mam wody. Do tego aby tą wodę doprowadzić wodociągi Krzeszowice potrzebują mapy poinwentaryzacyjnej. Bez sensu. Więc zakładam szambo, podłączam się do budynku i do robię mapę końcową. I niech ... ;-)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?