Przyjeżdżasz sobie rano na działkę w pełni zadowolony, chcący kontynuować prace. Aż tu nagle zauważasz "Nie ma folii na deskach"  - Pewnie wiatr porwał, zbliżasz się a tu taka niespodzianka...

Podobno w nocy tak wiało, że deski zabezpieczone folią przed zamoczeniem -  złapane zszywkami, przykryte dwoma 30 kg paletami na których leżały cegły, pustaki i betoniki nie były "odpowiednio zabezpieczone" ....latały w powietrzu, tak, tak, takie rzeczy tylko u nas po sąsiedzku. Palety wleciały na ogrodzenie i je przegięły. Cegły i betoniki, przelecały nad ogrodzeniem i wybiły tylną szybę w aucie na sąsiedniej działce. Wzywam policję, bo coś zrobić muszę. Na miejscu stwierdzają, ze oni tym się nie zajmują, że ok 3 w nocy była tutaj interwencja i tyle. Mówię, że może jakieś zdjęcia chociaż albo notatka bo sprawa nam śmierdzi jak na sąsiedztwo przystało. Zjawiają się poszkodowani, dowiaduję się, że palety nie przeleciały tylko leżały na płocie. Więc dlaczego są po drugiej stronie? A więc nadgorliwi sąsiedzi próbowali je ściągnąć z niego no i spadły do nich. To by wyjaśniało dlaczego słupek ich płotu jest wygięty u podstawy, zapewne przy próbie zdjęcia palet, któryś śmiałek złapał się go i nie wiedząc, że kupił takie liche ogrodzenie i po prostu go wygiął. Panel wygięty, a na nim ślady błota  w rozstawie nóg, jakieś to wszystko dziwne, jakby ktoś wszedł na nasz teren. Dla porównania, nawet duże drzewa spadające na ogrodzenia w okolicy nie wyginały słupków tylko zrywały panele, mimo że są to stare odrodzenia po 2,5 metra wysokości. Twierdzą również, że policja robiła w nocy zdjęcia:D Jak zwykle krętactwo, na komisariacie mówią, że to właściciel robił zdjęcia. Najpierw, żądano od nas za płot, teraz za jego naprawę, przecież to zdarzenie losowe i nie moje zamierzone działanie,  sprawa zapewne będzie w sądzie, tylko czekam na pozew.

White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?