Pierwsza wbita łopata w ziemie 5 czerwiec 2017 i tym samym rozpoczyna się budowa domu w maciejkach :)

Następnie czas na pierwszy beton na budowie - wylanie chudziaka, mamy ładna pogode beton szybko schnie.

Szalunki czas zacząć, układanie zbrojenia, po zakończeniu i odbiorze przez kierwnika budowy,

usmiech na twarzy rośnie ponieważ dzwonimy po betoniarke.

Ławy fundamentowe wylane.

Koszt budowy  - materialy 27 000 zl  robocizna 12 000 zl razem 39 000 zl 

 

 

White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez fundamenty
#1
wiatam panie Macieju , jeśli to nie sprawia problemu to mógłby pan podać wymiary fundamentu głębokość i szerokość i jakiej kategorii ma pan grunt ? czy robione miał pan badanie gruntu ? U mnie jestem trochę obaw o grunt naszej działki , jest to dom dość duży i nie wiem czy będzie się nadawał , choć sam projekt jest perfekcyjny , jest to co szukaliśmy , jeden dom już kupiliśmy i sprzedaliśmy i ten chyba by ominął drugi poziom " dla przyjaciela " . Jest doskonały dla nas. Pozdrawiam
Default avatar
Napisany przez Maciek
#2
Witam Wszystko zostalo robione zgodnie z projektem, jeżeli chodzi o wymiary można napisać do archon myśle ze pomogą, ja akurat na chwile obecną nie przebywam w mieście wiec nie mam dostępu do projektu Jedyna zmiana której dokonaliśmy na tym etapie to poszerzenie ławy fundamentowej na której ma być komin przy garazu tak aby oprócz komina gazowego było miejsce na drugi na paliwo stałe - czekamy dopiero na gaz i woleliśmy się zabezpieczyć alternatywnym źródłem ogrzewania Nie badałem gruntu ponieważ rozmawiałem z sąsiadami i każdy powtarzał o dobrych warunkach do budowy. Myśle ze w waszym przypadku jak jest jakieś ale to badanie faktycznie warto zrobic. Miło słyszeć że projekt się podoba, również chcemy ominąć drugi poziom i zostać przy opcji trzeciej - dla siebie. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?