20. kwietnia zalaliśmy strop!

Aktualnie czekamy na więźbę (4,68 m3). Zdecydowaliśmy się zaimpregnować ją sami, gdyż nie wierzymy w jakość "zielonej impregnacji". W instrukcji Kuprafung, czyli środka do impregnacji, zastrzega się, że drewno nie powinno mieć mniej niż 25% objętości przed impregnacją. Tymczasem tartak sprzedaje drewno do wysuszenia, impregnowane. Logicznie nam to się nie zgadza, ale już nie wnikaliśmy w szczegóły. Z góry założyliśmy, że będziemy impregnować własnoręcznie. Przyjęliśmy, że kupimy Bochemit, polecany zresztą przez naszego dekarza.
 

White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Kasia
#1
Super Wam idzie! My postawiliśmy bloczki fundamentowe. Wszystko wydaje mi się taki malutkie :) ...czy jak stoją ścianki wrażenie jest inne? Zrezygnowaliście ze ścianki po prawej stronie przy wejściu do kuchni ?
Default avatar
Napisany przez Iza
#2
Tak, po postawieniu ścian jest lepiej. Pomieszczenia są nieduże, bo to w końcu nieduży dom, ale gdy już staną ściany, przekona się Pani, że nie jest to skala mikro. Ścian wewnętrznych jeszcze nie ma, dlatego z ostateczną oceną się wstrzymam. I na ten moment zrezygnowaliśmy z tej małej ścianki dzielącej kuchnię i salon.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?