Ekipa od posadzki, a właściwie szef, który pracował nad wylewką i pomocnicy, którzy pracowali przy mixokrecie, zrobiła nasze posadzki w jeden (!) dzień. Od 12.00 do 21.00. Zużyta została jedna paleta kilka worków cementu Lafarge. Piachu z zakupionych 15 ton zostało niewiele i ten akurat nam się jeszcze przyda. Najlepszy jest ponoć piach gramatury 0,2, ale trudno utrafić z rzeczywistą "konsystencją". Piach zamawiany z tego samego źródła może być raz sypki, a innym razem w ogóle nie osypuje się pod łopatą. Nasz był w porządku, nie idealny, ale też nie był zły. Tak ocenił fachowiec.

Posadzki mamy od czwartku, więc nie chcę ich "chwalić przed zachodem słońca". Wizualnie, jak i przy asyście poziomicy, nie ma się do czego doczepić.

W łazience dolnej zostawiliśmy miejsce na brodzik podpłytkowy WIM Platte. A przy oknach tarasowych też jest miejsce bez posadzki. Wyłożymy je styrodurem, żeby zminimalizować podciąganie zimna, które mogłoby się pojawić, gdyby posadzka sięgała podstawy okien. Podobnie zrobimy z progiem drzwi wejściowych - wylewka została wykonana do połowy szerokości Porothermu.

Aktualnie posadzki są zraszane. Mąż kończy też prace przy rozdzielnicy.

White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Robert
#1
Witam, planuje budowę tego projektu i mam pytanie czy mógł bym zobaczyć państwa budowę, oglądając na żywo miał bym lepsze rozeznanie czego się spodziewać. Pozdrawiam mój nr tel 507-018-694
Default avatar
Napisany przez Izebela - Dom w borówkach 4 - łódzkie
#2
Mógłby Pan zajrzeć do nas w weekend. Odezwę się na tel kom.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?