W wiatrołapie mamy już ułożone płytki (układał mąż). Płytki Tubądzin Persian Tale 59,8  59,8. System poziomowania od Techniki Glazurnika. Duże ułatwienie, szczególnie dla tych, którzy kładą płytki po raz pierwszy i dla siebie. Klej WIM FLEX wysokoelastyczny.

Płytki wyglądają obłędnie. Jedna sztuka to tylko namiastka efektu. Aż szkoda, że część płytek zakryje szafa. Dodatkowo wysoka klasa ścieralności, bo 5, czyli najwyższa - takie płytki mogą być stosowane w inwestycjach, czyli miejscach o natężonym ruchu. Antypoślizgowość R9. A przede wszystkim ten wzór - nie widać każdej drobiny piasku.

Gdy tylko ekipa od ocieplenia opuści progi naszej budowy, położymy fugę epoksydową WIM Epoxyd nr 132 (beż), powinna idealnie wpasować się kolorem.

Ściany pomalowane są farbą Dulux Easy Care Ponadczasowa sepia. Kolor dobrany pod płytki. Trafna decyzja, spasowały się. Ponadczasowa sepia jest ciepłym kolorem, choć w stłumionym świetle wpada w gołębią szarość.

Mid ae67f3214bc09d8bb8b97dadeedccdf2
Mid ae2cc46cb3c0edcbdd18faed0396897d

Komentarze

Default avatar
Napisany przez MG
#1
witam, po co stosować klipsy do poziomowania jak zakładam, że podłoga jest równa....Proszę sprawdzić czy nie ma pustki pod płytkami bo klips nie dociska płytki tylko odciąga.
Borowka amerykanska chandler 4 letnia mega owoc.jpeg
Napisany przez Izabela
#2
Witam. My też zakładamy, że posadzki są równe i poziomica na to wskazuje. Za to z płytkami bywa różnie. Tubądzina nie ma się co bać pod tym względem, ale wszystkie płytki mają kalibrację, do tego dokładamy klej... Pewnie, że system poziomowania nie jest remedium na wszystko i gdy klej będzie źle naniesiony a płytki klejone, to wszystko może się unieść na klipsach i będą głuche fale Dunaju. Nasze płytki troszkę już leżą, jest dobrze. Choć oczywiście finalnym sprawdzianem będzie czas ogrzewania. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 +48 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?