W wyniku długich rozważań nad systemem ogrzewania, decydujemy się na podłogówkę w prawie całym domu. Jest to system, który pracuje na niskich temperaturach zasilania, przez co daje mozliwość w przyszłości przejścia na alternatywną metodę zasilania jak np pompa ciepła. W łazienkach oprócz ogrzewania podłogowego zainstalowane zostaną tzw "ręcznikowce" obecnie pracujące na jednym zasilaniu z podłogówką ale zostają do kotłowni doprowadzone jako osobny obwód, analogiczna sytuacja ma miejsce z grzejnikami panelowymi z piwnicy i garażu. Decydujemy się obecnie na takie rozwiązanie aby ominąć koszt mieszacza wody oraz dodatkowego sprzęgła, które mają znaczny udział w kosztach kotłowni. Podłogówka na parterze oraz poddaszu również zostaje podzielona na różne, niezależne obwody. 

Przed rozłożeniem ponad kilometra rurek, wszystkie poziomy zostają wyłożone styropianem, parter dwuwarstwowo,poddasze jednowarstwowo.

White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?