No i stało się... Po kilku miesięcznej walce z biurokracją udało się. Zaczęliśmy budowę naszego wymarzonego domu. Jednak już na początku napotkaliśmy przeszkody.

Podczas kopania dziury do szamba na głębokości ok 1m zaczęła już wybijać woda. W bardzo dużych ilościach. Dodatkowo rurka drenarska została uszkodzona. To spowodowało, że jeszcze więcej wody zaczęło wypływać. :(

Po 1h przyjechał materiał oraz szambo betonowe. I tu kolejna niespodzianka. Stan drogi dojazdowej do działki uniemożliwił kierowcom dowiezienie tego wszystkiego. Do naszej działki jest ok 150m drogi nieutwardzonej. Na szczęście było na tyle dużo miejsca, aby móc to wszystko pozostawić na początku drogi. Operator koparki część materiału przewiózł na naszą działkę. Niestety stan drogi się pogarszał i nie udało się wszystkiego przewieść.

Dziura na szambo napełniła się wodą. Z jednej strony dobrze wyszło, ponieważ murarze wykorzystują to wodę do murowania. :)

Jak tylko droga wyschnie to nawieziemy trochę tłucznia, aby był możliwy dojazd z materiałem oraz naprawa drenażu i wkopanie szamba.

Pierwszy dzień pełen wrażeń. Ale jesteśmy pozytywnie nastawieni.

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z DoradcąDostępny
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Czy chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie za darmo w 28 sekund?