Trzeci raz próbuję dodać wpis, bo poprzednie dwa razy skasowało mi cały tekst. Tak więc szybko, póki jeszcze nic się nie zawiesiło: na zdjęciach trzy dni robocze pracy - (...) 7 m3 betonu nad strop nad garażem i jeden słup (...) schody dwubiegowe zamiast zabiegowych - będzie wystawał jeden stopień.   

White
White
White
White
White
White
White
White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Paweł
#1
Witam, Bardzo się cieszę że Państwo publikują tutaj zdjęcia z budowy. Razem z żoną również chcemy zbudować ten dom. Mam pytanie odnośnie schodów swoją drogą my również chcemy zrezygnować z zabiegowych, czy mogliby Państwo napisać w jaki sposób dokonali tej zmiany np. inna ilość stopni, przesunięcie schodów itp. Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie. Paweł
Default avatar
Napisany przez Paweł
#2
Jeszcze przyszło mi do głowy gdyby Państwo byli tak mili i dodali informacje na temat ilości materiałów (np ilość pustaków zakupionych do budowy), poniesione dotychczas koszty. Trochę więcej zdjęć schodów z bliskiej odległości. dziękuję i pozdrawiam
20190827 123634
Napisany przez kasztelanka
#3
Specjalnie dla Pana dodałam osobny wpis o schodach. Jeśli chodzi o materiały, to zrobię w ciągu najbliższych trzech tygodni jakieś konkretniejsze zestawienie. Koszt w chwili obecnej (parter i schody) to jakieś 90 tys. zł (robocizna + materiały). Cen wolę nie podawać, ponieważ różnią się w zależności od regionu i uważam, że koszty budowy można dokładniej określić jeśli zna się ilość materiałów.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?