Tak mniej więcej się prezentuje dom.
1. Widok od przodu
3. Widok od tyłu.

Nasza wersja jest trochę zmodyfikowana, ponieważ usunęliśmy balkon nad wejściem i z tyłu, mamy też inne wymiary okien - bardziej dostosowane do położenia działki względem stron świata. Będziemy też musieli wykombinować zadaszenie nad drzwiami - jeśli chcecie się podzielić jakimiś pomysłami, to poproszę, bardzo chętnie je zobaczę :)

White
White
White

Komentarze

Default avatar
Napisany przez Paweł
#1
A czy zostawiacie Państwo okna dachowe ?
20190827 123634
Napisany przez kasztelanka
#2
Zostawiliśmy tylko jedno okno dachowe, które przesunęliśmy z garderoby na klatkę schodową - w garderobie można zrobić otwór wentylacyjny, a dodatkowe światło dzienne na pewno będzie korzystne. Zastanawiamy się, czy nie przywrócić okna dachowego w sypialni nad garażem ze względu na ładny widok.
Default avatar
Napisany przez Paweł
#3
Czy mają już Państwo zrobiony dach ?
Default avatar
Napisany przez Paweł
#4
Nie możemy doczekać się na kolejne zdjęcia z postępu prac :)
Default avatar
Napisany przez Beata
#5
Prosimy o zdjecia i wpis z kolejnych etapów budowy. Wybraliśmy z mężem ten projekt,ale do realizacji jeszcze trochę czasu
20190827 123634
Napisany przez kasztelanka
#6
Już niedługo ruszą kolejne prace, więc będą nowe wpisy :)
Default avatar
Napisany przez Piotr
#7
My też wybraliśmy ten sam projekt i jesteśmy pod wrażeniem postępu prac u Państwa... Jeśli można zapytać ile wyniósł Was stan surowy otwarty od momentu wybicia łopaty i w jakiej okolicy znajduje się Wasze dzieło? My planujemy zacząć w drugiej połowie przyszłego roku narazie mamy działkę... Pozdrawiamy i czekamy na kolejne wpisy:)))
20190827 123634
Napisany przez kasztelanka
#8
Bardzo się cieszę, że czytają Państwo naszego bloga. Dach mamy już odeskowany i opapowany, więc do tego momentu wydaliśmy ok. 120 tys. zł (robocizna i materiał). Kiedyś też się pytałam o koszty budowy, ale teraz stwierdzam, że niewiele to pomogło, ponieważ wszystko wychodzi inaczej. Ceny materiałów poszły w górę, paliwo jest droższe - więc wszystkie usługi też. Taki sam dom, w tym samym stanie może wynieść 180 tys. zł i w cale nie będzie to musiało oznaczać, że się przepłaciło.

Dodaj komentarz

Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Messenger Czat z Doradcą
 12 37 21 900

Dzień dobry,

Niestety nie ma nas teraz w biurze. Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili w wybranym przez Ciebie terminie?